Wysokiej jakości treści o różnej tematyce. W tym artykuły blogowe, artykuły sponsorowane, teksty w języku niemieckim i wiele, wiele innych.

Sprawdź jakie wideo robiliśmy i obejrzyj nasz SHOWREEL. Więcej filmów znajduje się poniżej.

Relacje z wydarzenia/Filmy eventowe 

Stworzymy dla Ciebie film z eventu lub wydarzenia, który uwieczni najważniejsze chwile. Taki film to sprawne połączenie dobrze zrealizowanego reportażu wraz z filmem promocyjnym. Zwykle wykonany jest w modnej, dynamicznej formie. Film z eventu zaangażuje widza i skutecznie zachęci do poznania Twojej marki.

Filmy promocyjne/Filmy reklamowe

To starannie zrobiona wizytówka firmy, produktu lub usługi. W naszym portfolio znajduje się mnóstwo filmów reklamowych, czy spotów robionych na potrzeby social mediów. W nowoczesny sposób pokażemy atuty Twojej filmy czy produktu, tak, aby film posłużył jako najlepsza Twoja reklama i uzupełnienie strategii marketingowej. 

Filmy produktowe

Filmy produktowe pokazują jak działa Twój produkt. Takie filmy to świetne uzupełnienie kanału Social Media, np. YouTube. Klienci szukają szybkich odpowiedzi na podstawowe pytania, a takie mogą im dać m.in. dobrze zrealizowane filmy instruktażowe.

Filmy na kanał You Tube 

Pomagamy w realizacji Twojego kanału w Social Mediach, tworząc profesjonalne filmy. Proponujemy m.in. realizację wywiadów, vlogów, czy filmów instruktażowych.

 
 

Streaming na żywo/Webinar na żywo 

Live streaming to obecnie bardzo duży trend w filmowaniu. Dzięki temu wielu odbiorców nieobecnych na wydarzeniu może je oglądać z dowolnego miejsca na ziemi. Realizujemy transmisje live. 

Filmy dokumentalne oraz reportażowe

Nakręciliśmy wiele filmów reportażowych, jesteśmy doskonale przygotowani do ich realizacji. Sprawimy, że opowiadana historia ożyje, a pamięć o niej zostanie zapisana na lata. Reportaże świetnie sprawdzą się we współczesnej kampanii wideo marketingowej. 

Zacznijmy od bezpłatnej wyceny. Czekamy na Twój kontakt

Porozmawiajmy o tym, jakie działania content maretingowe będą najskuteczniejsze dla Ciebie. Skontaktuj się nami za pomocą formularza lub telefonicznie +48 602 294 442