Mam na imię Agata i jestem dziennikarką, coprywriterką,
PR-owcem i producentem Wideo.

Po latach pracy w mediach, w biurach prasowych postanowiłam wykorzystać swoje doświadczenie i otworzyć własną agencję content marketingu.

Dlaczego warto mi zaufać i nawiązać współpracę z Link Media?

Świat mediów nie jest mi obcy

Pracowałam w gazecie, w radiu oraz w telewizji. Zaczynałam od lokalnych mediów, a na dłużej zostałam w ogólnopolskiej stacji TVN.

Uwielbiam PR

Po pracy w mediach nadszedł czas na przejście na tzw. drugą stronę, czyli do pracy w biurach prasowych. Pracowałam jako specjalistka ds. PR w KK NSZZ „Solidarność” oraz w Klinice Leczenia Niepłodności „INVICTA”.

pisanie to dla mnie chleb powszedni

Napisałam setki artykułów na przeróżne tematy. Pisałam m.in. o opadach śniegu w zimie (sic!), o niedrożnych jajowodach oraz o posiedzeniach Rady Dialogu Społecznego.

Język niemiecki

Parę lat spędziłam w Niemczech, stąd moja znajomość języka niemieckiego. W Polsce ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Gdańskim.

social media

Facebook, Instagram, Twitter, YouTube to moje naturalne środowisko. Wiem jak budować zasięgi i jak przyciągać lajki.

wideo to mój konik

Zgadzam się z opinią, że obraz jest warty więcej niż tysiąc słów! Uwielbiam wymyślać scenariusze, reżyserować i pilnować postępu prac na planie.

Współpraca tylko z najlepszymi

Samemu nigdy daleko się nie dojdzie, dlatego w Link Media pracuję tylko z najlepszymi fachowcami na rynku! Lata pracy pozwoliły mi nawiązać relacje z operatorami video i fotografami największych polskich redakcji.

Zacznijmy od bezpłatnej wyceny. Czekamy na Twój kontakt

Porozmawiajmy o tym, jakie działania content maretingowe będą najskuteczniejsze dla Ciebie. Skontaktuj się nami za pomocą formularza lub telefonicznie +48 602 294 442