robimy filmy i zdjęcia,
które angażują

Realizujemy wideo od A do Z. Piszemy scenariusz, reżyserujemy, nagrywamy, montujemy i pobijamy sieć! Film Reklamowy to najlepsza reklama.

Dlaczego warto inwestować w wideo marketing?

71% Tyle firm zwiększa nakłady na video marketing bo widzą, że to działa

3 sekundy To czas, który mamy, aby przyciągnąć uwagę odbiorcy Social Mediów

73% Marketerów uważa, że wideo świetnie działa na ROI (wskaźnik rentowności inwestycji)

72% Użytkowników woli dowiedzieć się o produkcie z filmu niż z opisu

Video marketing

Dla kogo oferta film i foto

✓ Jeśli brakuje Ci pomysłu na zaangażowanie odbiorców Twojej marki.

✓ Chcesz bardziej zaangażować społeczność i pokazać Twoją produkcję od kuchni.

✓ Wiesz, że dobrej jakości wideo i nie-stockowe zdjęcia to podstawa dobrego contentu każdej marki.

✓ Nie chcesz się martwić o realizację filmu tylko zostawiasz całe działanie profesjonalnej agencji.

W 2023 roku 80%* ruchu internetowego stanowi wideo.
Treści wizualne skutecznie zwiększają konwersję i sprzedaż. Dlatego nie wahaj się zainwestować w video marketing na najlepszym poziomie!

Dla nas nie ma filmowych ograniczeń. Kręciliśmy już na kole podbiegunowym i w Rio de Janerio. Każdy z naszej ekipy ma bogate doświadczenie dziennikarskie, dzięki czemu wiemy jakie treści wizualne najlepiej się sprzedają.

Film reklamowy

Jakie wideo realizujemy:

✓ filmy reklamowe

✓ tutoriale (explainer video)

✓ filmy poradnikowe

✓ filmy z eventów filmy z wydarzeń

✓ newsy

✓ 100% tzw. setki, czyli wypowiedzi np. ekspertów

✓ transmisje live do Social Mediów

✓ animacje

✓ covery filmowe do Social Mediów

✓ wiele, wiele innych.

Jakie zdjęcia robimy:

✓ relacje z wydarzeń

✓ zdjęcia portretowe

✓ zdjęcia korporacyjne

✓ zdjęcia produktów

✓ sesje tematyczne

✓ covery do Social Mediów

✓ wiele, wiele innych.

Filmy reklamowe Gdańsk, Trójmiasto, Warszawa. Firmy reklamowe dla firm, filmy na Social Media.

Film reklamowy to obecnie najskuteczniejsza reklama!

Dobry film promocyjny to najlepsza wizytówka Twojej firmy.  Wykonujemy pracę od A do Z, wspierając Klientów maksymalnie w procesie produkcji wideo.  Pomagamy  przy scenariuszu, zdjęciach, montażu, wykonujemy również grafiki, animacje i dobieramy odpowiednią muzykę pod film. Nagrywamy film reklamowy w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Warszawie oraz w całej Polsce. 

Profesjonalna produkcja filmowa. Film reklamowy Gdańsk, Sopot, Gdynia. 

Posiadamy uprawnienia do pilotowania profesjonalnych dronów do filmowania z powietrza. Filmujemy dronami w Gdańsku oraz w całym Trójmieście. Dbamy o to, aby filmy były nowoczesne, dynamiczne, zapadające w pamięć. Posiadamy niezbędny sprzęt, dzięki którym Twoje wideo będzie najlepszej możliwej jakości. Zapewniamy obsługę w zakresie produkcji i montażu, czyli postprodukcji.

Wideo marketing zapewnia sukces Twojej marce! 

Takie wideo to doskonała forma promocji i prestiżowa wizytówka dla Klientów. Zachęca do skorzystania z usług i uwiarygadnia działania firmy. Zgodnie z wieloma badaniami udowodniono, że wideo marketing przyciąga największą liczbę potencjalnych odbiorców, co oznacza, że Twoja produkcja może przyczynić się do Twojego sukcesu biznesowego. Film reklamowy to obecna najskuteczniejsza forma reklamy. 

Film reklamowy Gdańsk, Sopot, Gdynia, Warszawa

Jeśli prowadzisz firmę w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Warszawie lub w dowolnym miejscu w Polsce skorzystaj z naszych usług. Chętnie wycenimy projekt Twojego filmu reklamowego, czy innego formy wideo. 

Nasza ekipa wie w jaki sposób zrobić spot reklamowy, tak, aby wyróżnił Twoją markę na tle innych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. 

PAKIETY Film Oraz Zdjęcia

Proponujemy Państwu wykonanie filmu wraz z fotografią. W ten sposób można otrzymać wartościowy content za jednym razem. Taka opcja jest najczęściej bardziej opłacalna.  

Ujęcia
z Drona

Filmy i fotografie z powietrza

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia oraz filmy z drona na terenie całego kraju.

Filmowanie z drona to doskonałe uzupełnienie każdego filmu. Takie ujęcia pozwalają przedstawić imprezę, inwestycję budowlaną, obiekt hotelowy i wiele innych w oryginalny i nietuzinkowy sposób.

Posiadamy niezbędne licencje (świadectwo kwalifikacji operatora Bezzałogowego Statku Powietrznego), która pozwala na świadczenie usługi filmowania z powietrza.

Profesjonalny Montaż

Wysoki poziom montażu

O efekcie końcowym filmu decydują szczegóły, które zwykle nie są widoczne dla Klienta. Cała magia dzieje się przy postprodukcji, czyli podczas montażu.

Oferujemy najwyżej klasy montaż filmów. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu grafiki, dowolną czołówkę, intro, outro, lektora, podkład muzyczny oraz animacje. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Wideo Dla Social Mediów

Realizujemy wideo na social media

Wideo na Instagram, Facebooka, czy kanał na YouTube. Tylko w ten sposób można dziś przyciągnąć uwagę użytkowników i zdobyć ich lojalność. Pomagamy w tworzeniu filmów, które możesz następnie wrzucać do sieci.

Pomożemy otworzyć kanał na YouTube oraz zasilić go w ciekawe treści. Wyprodukujemy ciekawy content do rolek na Instagramie oraz stworzymy angażujące wideo na Facebooka. Wszystko w odpowiednim formacie. 

Zacznijmy od bezpłatnej wyceny. Czekamy na Twój kontakt

Porozmawiajmy o tym, jakie działania content maretingowe będą najskuteczniejsze dla Ciebie. Skontaktuj się nami za pomocą formularza lub telefonicznie +48 602 294 442